vadītāju pieredzes grupa (FEBRUĀRIS - JūNijs 2022)

10 cilvēki | 5 tikšanās reizes | 5 mēneši

Pieredzes grupa cilvēkiem, kuri savā profesionālajā ikdienā vada citus cilvēkus. Ārpus liepilsētas, kopā ar sevi un citiem, lai salēninātu tempu un, apstājoties uz brīdi, atrastu sev vajadzīgo. Konfidenciāli un atbalstoši.

Vada Inga Pāvula, supervizore, pieaugušo tālākizglītības eksperte, dabas supervīziju vadītāja. Interesenti aicināti pieteikties – sākam februārī!

pieteikties

Dalībnieki. 

10 cilvēki, kuri vada cilvēkus. Nemainīgs grupas sastāvs. Konfidencialitāte. Atvērtība. Uzticēšanās.

Formāts. 

5 tikšanās reizes ik mēnesi – 2022. gada februārī, martā, aprīlī, maijā un jūnijā.

Mērķis. Iespēja. 

Pilnveidot savas kā vadītāja cilvēku vadīšanas kompetences, bet  šoreiz citā veidā – piedzīvojot pašam sevi caur dažadām nodarbībām, kopā  ar citiem, kurus nav jāvada, bet kuri var palīdzēt piedzīvot sevi. Droša telpa un laiks, kurā piedzīvot, pamanīt, atcerēties tās savas  īpašības, kuras esmu aizmirsis un kuras noderētu ikdienā cilvēku vadīšanā – vai varbūt tās, kas traucē vadīt, bet ikdienā tās nepamanu!

Dienas ritms. Ierašanās, atslēgšanās, pieslēgšanās.

Atlaist kontroli, ļauties lēnākam plūdumam, darboties praktiskās radošās nodarbībās, izmantot laiku pieredzes sarunām, refleksijai un vienkārši būšanai ar sevi.

Vairāk informācijas – interesentiem.
Pieteikšanās atvērta, sākam Februārī!


* tikšanās formāts var tikt mainīts, pielāgojoties aktuālajām epidemioloģiskajām drošības prasībām *
IEGUVUMI supervīzijĀM UN SUPERVĪZĪJĀM grupā

Refleksijas prasmes, savas pieredzes novērtēšana, vērtības piešķiršana tam, ko daru, iespējams, arī pārmaiņas tajā ko daru. Komunikācija, attiecības ar sevi un kolēģiem. Iespēja dzirdēt līdzīgas pieredzes, reflektēt, saņemt atgriezenisko saiti par savām situācijām no vairākiem dalībniekiem, dažādu skatu punktu iepazīšana, savu nostāju, rīcības un emociju sapratne, jaunas idejas, zināšanas un prasmes tālākai rīcībai, profesionālās atbildības robežu izpratne, sadarbības un attiecību uzlabošana profesionalājā vidē, atbalsts no kolēģiem. 

ATSAUKSMES
pēc supervīzijām grupās

  • Negaidīju vispār neko, bet sagaidīju profesionālu un arī patīkami saturīgu tikšanos ar kolēģiem;
  • Esmu sajūsmā par reālistisko skatu uz lietām – katrs varējām dalīties ar to, kā mums iet un kur esam, kā jūtamies, arī to, ka ir slikti; 
  • Aizeju no supervīzijām mierīgāka, kā atnācu, ir vairāk pozitīvas enerģijas;  
  • Dzirdēju, ka esam līdzīgās situācijās, tas nomierina.